Detaylı Filtre

Markalar
Stok Durumu
Fiyat Aralığı

  Taşlama Taşı


 • Taşlama taşı

  Kaynak işleriyle uğraşan kişiler zaman kaybetmemek için aşındırıcı grubundaki malzemelerden faydalanır. En çok kullanılanlar arasında ise Taşlama taşı vardır. Taşlama taşı, adından da anlaşılacağı üzere taşlama amacıyla kullanılan bir malzemedir. Bu taşlar kullanılacağı makineye göre değişkenlik gösterir. Örneğin metal işlemek için kullanılan Taşlama taşıyla tezgâh ve masa makinelerinde kullanılanlar farklıdır.

  Büyük çaptaki döküm makinelerinde de taşlama taşı kullanmak mümkündür. Bunun yanı sıra kimi insanlar portatif makinelerde işini kolaylaştırmak için taşlama taşı kullanır. Siz de ne tür makinede taşlama taşı kullanacağınıza karar vererek hareket etmelisiniz. Ayrıca aşındırıcı grubu malzemeleri alırken kaliteye, amaca uygunluğa ve kullanılacak makineye dikkat etmeniz önemlidir.

   

  Karbosan Taşlama Taşı

  Demir işleme ve kaynak işleriyle ilgilenen insanlar zaman kaybetmemek için taşlama taşı kullanır. Taşlama işlerinde kullanılan bu taşlar makineye göre değişkenlik gösterir. Metal işleyecekseniz buna uygun taşlama taşı kullanmanız gerekir. Tezgâh ya da masa makinesinde kullanacağınız taşlama taşları da diğerlerinden farklı özellikler barındırır. Ayrıca büyük çaplı döküm için de taşlama taşı bulmanız mümkündür.

  Karbosan taşlama taşı çok sayıda insan tarafından tercih edilir. Eğer portatif makine kullanıyorsanız kaynak işlerinizde bu amaca yönelik taşlama taşı da bulabilirsiniz. Amacınıza uygun olacak şekilde işinizi hızlı ve kolay yapmak için taşları iyi seçmelisiniz. Kimi insanlar araştırma yapmadan taşlama taşı aldığı için birtakım sorunlar yaşar.

Alışveriş Sepetim