Detaylı Filtre

Markalar
Stok Durumu
Fiyat Aralığı

  Lazer Kaynak Makinesi


  Lazer Kaynak Makinesi

  Lazer kaynak makinesi, kaynak sektöründe Türkiye’de daha yeni faaliyete geçen bir kaynak tekniğidir. Lazer kaynak ile pürüzsüz bir kaynak işlemi yapabilirsiniz. Lazer kaynak makineleri fazla bakım gerektirmiyor. Bu sayede 7/24 çalıştırabileceğiniz ve kaynak işlerinizi yapabileceğiniz en kaliteli makinelerdendir. Günümüzde artık paslanmaz çeliklerde, mutfak endüstrisi, ev aletleri gibi bir çok alanda lazer kaynak makinesi kullanılmaya başlanmıştır. Galvaniz, alüminyum , paslanmaz çelik, karbon çeliği ve demir gibi malzemelerde çalışabilirsiniz.

   

  Lazer Kaynak Makinesinin Avantajları

  Lazer kaynak makinesi kullanımın sağladığı kolaylıkları saymakla bitiremeyiz. Özellikle nesil tasarımları ile dikkat çekiyorlar. Ayarlanabilir lazer nokta boyutu ile hassas bir kaynak yapabiliriz. Bekleme süresi ve yüksek hızlı ayaklarıyla kaynakçılıkta büyük bir fark sunuyor. Özelleştirilmiş lazer yazılımlı kaynak makinelerini kullanmak avantajınıza olacaktır. İstanbul teknik kaynak firmasında satılan akıllı su soğutuculu ve kalınlaştırılmış entegre kabinli lazer kaynak makinelerini kesinlikte tercih etmelisiniz.

   

  El Tipi Lazer Kaynak Makinesi

  El tipi lazer kaynak makinesi bilindiği üzere çok büyük, ağır ve geniş bir platform iken elde taşıdığınız bu lazer kaynak makinesi daha küçüktür. Ve kullanımı da oldukça kolaydır. Büyük platformda olan lazer kaynak makinelerine göre fiyatı daha uygundur. İstanbul Teknik Kaynak’ta el tipi lazer kaynak makinesi bulabilirsiniz. El tipi lazer kaynak makinesinin kullanımını öğrenmek oldukça kolaydır ve hemen işçilerinize kaynak eğitimi vererek lazer kaynak yapmaya başlatabilirsiniz.

   

  El Tipi Lazer Kaynak Makinesinin Avantajları

  El tipi lazer kaynak makinelerinin kullanımı oldukça kolaydır. Bir personele birkaç saatlik bir eğitim ile hemen kaynak yapmaya başlamasını sağlayabilirsiniz. Bu da işçilikten, işçi eğitiminden ve maaliyetten tasarruf etmenizi sağlar. Ayrıca el tipi lazer kaynak makinesi fazla bakımda gerektirmez. Ve en büyük avantajı da yüksek çalışma hızıdır. El Tipi lazer kaynak makinesi tig ve mag kaynağına göre 10 kat ‘a kadar daha hızlı kaynak yapmanıza yardımcı olur.

   

  Fiber El Tipi Lazer Kaynak Makinesi Neden Tercih Edilir ?

  Fiber el tipi lazer kaynak makinesi sanayiciler için gerçekten çok gerekli bir alettir. Bildiğiniz üzere sanayi alanında her gün yeni teknolojiler gelişmekte ve daha minimalist parçalar kullanılmaktadır. Fiber el tipi lazer kaynak makinesi de tam olarak burada devreye girer. Yüksek hassasiyeti olan ince malzemeleri kusursuz ve pürüzsüz bir kaynak imkanı sunar. Düz kesimli kenarlar ve bazı lazer kesimlerini de yapabilirsiniz. Bu 1000 Watt’lık bir yüksek lazer ile donatıldığı içindir.

   

  Lazer Kaynak MakinesiEl Tipi Lazer Kaynak MakinesiEl Tipi Lazer Kaynak Makinesi Kullanım Alanları

   

Alışveriş Sepetim