Kargo ve Taşıma Bilgileri

Kargo ve Teslimat Politikası

Kaynakmalzemesi.com olarak müşterilerimize hızlı, güvenli ve sorunsuz bir kargo ve teslimat deneyimi sağlama amacındayız. Aşağıda kargo ve teslimat hizmetlerimizin genel politikaları hakkında bilgi bulabilirsiniz:

1. Kargo Süreleri

Siparişleriniz, sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 1-3 iş günü içinde kargoya teslim edilir. Resmi tatil günlerinde ve hafta sonlarında verilen siparişler ilk iş gününde işleme alınacaktır. Teslimat süresi siparişin verildiği lokasyona ve kargo şirketinin operasyonel durumuna bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

2. Kargo Ücretleri

3500 TL ve üzeri tüm siparişlerde ücretsiz kargo hizmeti sağlamaktayız. 3500 TL altındaki siparişlerde ise kargo ücreti alıcıya aittir.

3. Teslimat Adresi Değişikliği

Siparişinizi verdikten sonra teslimat adresinizi değiştirmek isterseniz, lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin. Siparişiniz henüz kargoya verilmediyse adres değişikliği yapabiliriz.

4. Teslim Alınmayan Kargolar

Kargonuz adresinize ulaştığında eğer adreste kimse yoksa, kargo firması paketi size ulaşana kadar 3 iş günü süreyle saklar. Bu süre zarfında kargonuzu teslim almadığınız takdirde, kargo firması paketi bize iade eder. İade edilen paketler, ekstra kargo ücreti alıcıya aittir.

5. Hasarlı veya Eksik Ürünler

Eğer kargonuzu teslim alırken ürünlerde herhangi bir hasar fark ederseniz, kargo yetkilisi ile birlikte 'Hasar Tespit Tutanağı' hazırlayın ve durumu müşteri hizmetlerimize bildirin. Ürünlerinizin eksik veya hasarlı olması durumunda değişim veya iade hakkınız saklıdır.

Herhangi bir sorunuz olursa, lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin. Kaynakmalzemesi.com olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Alışveriş Sepetim